Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Імя та прізвище*
Email*
Телефон*
Доставка безкоштовна
Payment method
Чи потрібні вам окуляри від синього світла?
Окуляри для роботи за комп'ютером та з телефоном
Здається, сьгодні всі говорять про блакитне світло. Це дійсно так і не без причинно. Зараз ви читаєте цей текст з екрану - смартфон, ноутбук, планшет. А отже піддаєте очі впливу синього світла.

Синє світло - це лише один колір у спектрі світла, з яким ми стикаємось щодня.

Навіть сонце та штучне освітлення мають певний рівень синього світла.

Але повернімось до екранів на хвилину. Оскільки ми проводимо більше часу, дивлячись на монітори, iPad і смартфони, ми збільшуємо кількість синього світла, яке впливає на наше око - і ось тут можуть допомогти комп'ютерній окуляри або окуляри від синього світла.

Що ж таке синє світло?
5% знижки на перше онлайн-замовлення
Close
Для початку, ми насправді не бачимо синє світло неозброєним оком.

Блакитне світло - це частина спектра видимого світла з найкоротшою довжиною хвилі (400-500 нанометрів) і з найвищою енергією, отже, його часто називають високоенергетичним видимим (HEV) світлом.

Око погано блокує синє світло. Рогівка та кришталик блокують УФ-промені до задньої частини ока (сітківки). Синє світло проходить через ці структури і може досягати сітківки.

Вплив синього світла може збільшити ризик дегенерації жовтої плями та сприяє цифровому напруженню очей.

Виділяють два основних домени синього світла. Один вид синього світла пошкоджує клітини сітківки, тоді як інший блакитний світло впливає на наш циркадний цикл і сон.

Як впливає синє світло на ваші очі?
Синє світло є скрізь, і воно може збити наші природні годинники, що регулють циркадні ритми.

Ми під постійний впливом синього світла від навколишнього сонячного світла, екранів комп'ютерів, планшетів та мобільних телефонів.

Мозок асоціює синє світло з денним, тому, якщо людина протягом тривалого часу піддається впливу синього світла протягом ночі, нам складно заснути.

Хоча немає остаточної інформації про точну кількість допустимого синього світла для людини, тривалий вплив екранного світла може мати серйозні побічні ефекти - головні болі, дезорієнтація, безсоння.

Користь окулярів від синього світла
Багато екранного часу може спричиняти напруження очей.

Синє світло - лише одна складова цього. Також на напруження очей вливає тривалий фокус на близьку відстань, на якій зазвичай ми розташовуємо ноутбук чи телефон.

Використання гаджетів у вечірній час змінює режим сну, оскільки синє світло впливає на рівень мелатоніну (гормону сну).

Зниження освітленості вночі сигналізує організму, що потрібно виробляти гормони сну, як мелатонін. Синє світло порушує ці сигнали, і мелатоніну утворюється менше.

Сині світлофільтруючі окуляри - це чудовий спосіб боротися з перенапруженням очей та безсонням, які виникають від надмірного використання гаджетів.

Як працюють окуляри від синього світла?
Лінзи блублокери фільтрують синє світло, блокуючи передачу певного сегмента або діапазону довжин хвиль.

Крім того, лінзи розроблені так, щоб допомогти зменшити кількість навантаження на очі і уникнути порушення циркадного ритму, що впливає на сон і загальне самопочуття.

Лінзи від синього світла, як правило, мають блідо-жовтий відтінок (якщо він взагалі видимий) і блокують шкідливе синє світло, модулюючи при цьому довжину хвилі, що впливає на циркадний ритм.

Чи потрібні вам окуляри від синього світла?
Можливо. У середньому дорослий знаходиться перед різними екранами 11 годин на день. Тому наші очі піддаються сильному цифровому напруженню.

Навіть якщо вам не потрібні окуляри, щоб добре бачити, при використанні гаджетів буде корисно вам використовувати лізни з блу протектом.

Якщо ви проводите багато часу у телефоні, сині світлі окуляри можуть вам допомогти.

Екрани гаджетів - це основне джерело синього світла, яке регулює наш сон.

Щоразу, коли ми використовуємо гаджети, особливо пізно вночі, ми фактично просимо наше тіло не засинати.

Дослідження показують, що носіння світлофільтруючих окулярів за 3-4 години до сну може призвести до кращого та спокійнішого сну.

Де знайти окуляри від синього світла?
Найкращий перший крок - проконсультуватися з офтальмологом, який допоможе з'ясувати ваші потреби в захисті.

Взагалі, варто обстежувати зір не ріжше ніж раз на 2 роки, щоб підтримувати очі у гарному здоров'ї.

Офтальмолог підбере саме ту лінзу, яка вам найбільше підходить. Далі у оптиці ви зможете виготовити якісні окуляри для комп'ютера і від синього світла.

Якщо ви вирішили придбати окуляри від синього світла в інтернеті, впевніться, що вони дійсно проацюють. Перевірте відгуки, правила повернення та, перш за все, переконайтеся, що лінзи блокують шкідливе синє світло.

Записатись на обстеження
Залишіть свої контакти і ми вам зателефонуємо
Обстеження для
Made on
Tilda