Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Імя та прізвище*
Email*
Телефон*

Дитячі сонцезахисні окуляри

Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри? Як обирати? На що звернути увагу?
Дитячі сонцезахисні окуляри
Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри? Як обирати? На що звернути увагу?
Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри?
Обов'язково! Пошкодження очей під впливом шкідливого ультрафіолетового випромінювання сонця накопичується протягом нашого життя.

Так як діти проводять набагато більше часу на відкритому повітрі, ніж більшість дорослих, сонцезахисні окуляри, які блокують 100 відсотків ультрафіолетового світла особливо важливі для дітей.

Деякі експерти оцінюють, що до половини дози опромінення УФ-випромінюванням людина отримує до 18 років. Якщо це так, сонцезахисні окуляри можуть бути більш важливими для дітей, ніж вважають більшість людей.

Носіння сонцезахисних окулярів під час дитинства може відігравати важливу роль у запобіганні проблем очей пізніше в житті, які часто пов'язані з кумулятивним опроміненням ультрафіолетом, наприклад катаракту і птерігій.

Ультрафіолетові промені - не єдина потенційна небезпека від сонячного світла.

Нещодавно дослідники припустили, що довготривалий вплив високоенергетичного видимого синього світла від сонячного світла може також призвести до пошкодження очей з часом, включаючи підвищення ризику дегенерації жовтої плями в зрілому віці.

Дитячі очі більш сприйнятливі до УФ та синього світла, ніж очі для дорослих, тому що лінза всередині дитячого ока менш здатна фільтрувати ці високоенергетичні промені. Особливо це стосується дітей молодшого віку, тому доцільно, щоб діти почали носити захисні сонцезахисні окуляри на відкритому повітрі якомога раніше.

Також пам'ятайте, що вплив ультрафіолетового випромінювання вашої дитини зростає на великих висотах, в тропічних місцях і в сильно відбиваючих середовищах (наприклад, у сніжному полі, на воді або на піщаному пляжі). Сонцезахисні дитячі окуляри особливо важливі для дітей в таких ситуаціях.

Вибір кольору лінзи сонцезахисних окулярів
Рівень ультрафіолетового захисту сонцезахисних окулярів не має нічого спільного з кольором лінз.

Допоки виробник гарантує, що лінзи блокують 100 відсотків ультрафіолетових променів сонця, вибір кольору та відтінку є питанням особистих уподобань.

Більшість лінз сонцезахисних окулярів, які блокують сонячні промені HEV, мають бурштиновий або мідний колір. Блокуючи синій світло, ці лінзи також підвищують контрастність.

Ще одним чудовим варіантом є окуляри з фотохромними лінзами, які світлішають в приміщенні і автоматично затемнюються при сонячному світлі. Фотохромні лінзи усувають потребу в окремій парі сонцезахисних окулярів для дітей, яким потрібні окуляри для корекції зору, і доступні в різних матеріалах і кольорах лінз.

Всі фотохромні лінзи блокують 100-відсоткове ультрафіолетове випромінювання і забезпечують достатній захист від високоенергетичного видимого синього світла.

Де купити сонцезахисні окуляри для дітей
Дитячі сонцезахисні окуляри можна придбати в різних місцях, включаючи оптики, інтернет-магазини.

Куди б ви не пішли, шукайте гарний вибір форм сонцезахисних окулярів, розроблених спеціально для розмірів обличчя дитини. Крім того, вибирайте полікарбонатні лінзи для найкращої комбінації легкого комфорту та ударостійкості для додаткової безпеки.

Нарешті, дізнайтеся про гарантії на продукцію, перш ніж купувати сонцезахисні окуляри для дітей.

Не забувайте про аксесуари
Під час вибору та індивідуальної корекції майстром сонцезахисних окулярів вашої дитини оптик повинен пояснити переваги сонцезахисних окулярів та способи догляду за ними.

Часто, оптик буде включати або рекомендувати тканини для чищення, розчини та захисний, твердий футляр для зберігання сонцезахисних окулярів, коли вони не носяться.

Шнурки для сонцезахисних окулярів також є гарною ідеєю. Вони можуть бути прикріплені до дужок сонцезахисних окулярів так, щоб при знятті (або збитті) сонцезахисні окуляри залишились на шиї і не загубились.

Почніть з обстеження зору дитини
Перед тим, як купувати сонцезахисні окуляри для дітей, проведіть обстеження у дитячого офтальмолога.

Дитячий зір може швидко змінюватися протягом шкільних років, а наявність актуального рецепту окулярів (якщо необхідно) - це перший крок, який допоможе дитині бачити якомога чіткіше та зручніше на відкритому повітрі.

Вартість первинного обстеження дитини - 250 грн
Записатись на обстеження
Залишіть свої контакти і ми вам зателефонуємо
Made on
Tilda