Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Імя та прізвище*
Email*
Телефон*
найкращий вибір для відбиття бліків

Поляризовані сонцезахисні окуляри

Кому необхідні, а кому протипоказані поляризовані лінзи в сонцезахисних окулярах
Поляризовані сонцезахисні окуляри завжди були дуже популярні серед людей, які проводять багато часу біля води. І з поважної причини - поляризовані лінзи блокують відблиски від світла, що відбивається від поверхні води, краще, ніж інший тип лінз для окулярів.

Але сонцезахисні окуляри не тільки для людей, які люблять катання на човнах, рибалки або ходити на пляж. Кожен, кого турбують бліки на відкритому повітрі, може скористатися цими модерновими лінзами.

Поляризовані сонцезахисні окуляри також можуть бути корисними для водіїв, тому що вони зменшують відблиски, що виникають на плоских поверхнях, таких як козирки автомобілів і світлі тротуарного покриття.

Деякі світлочутливі люди, включаючи тих, хто мав операцію по видаленню катаракти, також отримають користь від поляризованих окулярів.
Як працюють поляризовані лінзи?
Сонячне світло розсіюється у всіх напрямках. Але коли воно світить на плоскі поверхні, світло, що відбивається, зазвичай поляризується - це означає, що відбиті промені світла рухаються в більш рівномірному (зазвичай горизонтальному) напрямку. Це створює дратівливу, а іноді й небезпечну інтенсивність світла, що викликає відблиски і зменшує видимість.

Поляризовані лінзи мають спеціальний фільтр, який блокує цей тип інтенсивного відбитого світла, зменшуючи відблиски і дискомфорт в очах.

Хоча поляризовані лінзи сонцезахисних окулярів підвищують комфорт і видимість, ви можете зіткнутися з деякими випадками, коли ці лінзи не рекомендуються. Одним з прикладів є катання на гірських лижах, де ви дійсно хочете побачити яскраві плями відбитого світла, тому що вони попереджають вас про крижані умови.

Крім того, поляризовані лінзи зменшують видимість зображень, створених рідкокристалічними дисплеями (РК-дисплеями), знайденими на деяких цифрових екранах, таких як банкомати (банкомати) і насоси АЗС.

З поляризованими лінзами вам також буде важче побачити екран телефону (залежно від типу використовуваної технології екрана).

Пілоти також можуть зіткнутися з подібними проблемами при перегляді РК-дисплеїв на панелях приладів, що може бути вирішальним питанням, коли мова йде про прийняття важливих рішень на основі інформації, що відображається на екрані.

Незважаючи на ці винятки, поляризовані сонцезахисні окуляри пропонують великі переваги, коли йдеться про зменшення напруги очей і дискомфорту при яскравому сонячному світлі.
Варто також врахувати щодо поляризованих лінз
Поляризовані окуляри з прогресивними лінзами є відмінним вибором для людей старше 40 років, які проводять багато часу на відкритому повітрі.

А поляризовані сонцезахисні окуляри з фотохромними лінзами є прекрасним вибором для тих, хто часто входить і виходить на сонце в будь-який день.

Оскільки поляризовані лінзи зменшують відбиття від води, вони значно покращують вашу здатність бачити об'єкти під поверхнею озера, струмка або океану (велика користь для риболовлі та катання на човнах).

Для найкращого комфорту та продуктивності з будь-якими поляризованими сонцезахисними окулярами, зверніться до оптика щодо наявність антиблікового покриття, нанесеного на задню сторону лінз. Це дозволить уникнути відволікаючих відбитків від задньої поверхні сонцезахисних окулярів, коли сонце за вами.
Made on
Tilda