Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Імя та прізвище*
Email*
Телефон*
Доставка безкоштовна
Payment method
Радіус кривизни контактної лінзи
Що таке радіус кривизни контактної лінзи? Як підібрати? Які лінзи мають мій радіус.
Радіус кривизни контактної лінзи - це радіус уявної кулі, на поверхні якої знаходиться ваша контактна лінза.

Лінза з радіусом кривизни 8.6 пологіша за ту, у якої 8.4.
Більшості пацієнтів підходять контактні лінзи від 8.5 до 8.7 мм базової кривизни з діаметром 14 мм - це середні значення. Ваш радіус кривизни залежить від індивідуальної будови ока і визначається рецептом для контактної лінзи вашим офтальмологом (часто відрізняється від рецепту на окуляри).

Офтальмологи віддають перевагу пласкішим м'яким контактним лінзам. Вони охоплюють всю рогівку і навіть виходять за неї на кілька міліметрів.

Якщо контактна лінза буде надто крута для вас, вона не буде центруватись на оці - лінза стає занадто рухлива і більше, ніж можна, опускається донизу - в першу чергу це відображається на якості зору у такій лінзі.
Чи можу я носити контактні лінзи з іншим радіусом кривизни, ніж у рецепті?
Все відносно. Кожне око реагує по-різному. Саме тому важливо підбирати контактні лінзи з професіоналом офтальмологом, який не тільки підбере найоптимальніші для вас лінзи, а і прослідкує, щоб ваші очі реагували на них добре.

Більш того, якщо ви постійно носите контактні лінзи, варто кожні 3 місяці перевіряти здоров'я очей і корегувати рецепт, щоб не стикнутись з "синдромом відмови".

Для м'яких контактних лінз радіус кривизни може коливатись в межах 0.02 мм. Але при цьому вашим очам може бути як комфортно, так і ні. Це як носити взуття на розмір більше чи менше - можливо, але має свої наслідки.
Записатись на обстеження
Залишіть свої контакти і ми вам зателефонуємо
Обстеження для
Можливі наслідки носіння контактної лінзи з неправильним радіусом кривизни
Від радіусу кривизни лінзи залежить її посадка на рогівці ока. А від цього - проникність кисню до вашої рогівки. Гіпоксія тканин - досить серйозний стан.

Можливі наслідки:
- дискомфорт у очах
- відчуття стороннього тіла у оці
- головний біль
- нечіткість зору
- погіршення зору
- набряк тканин ока
Як визначити ваш радіус кривизни для контактної лінзи?
Під час візиту-підбору контактних лінз офтальмолог виміряє ваш радіус кривизни за домопогою авторефкератометра. Це займає менше ніж 10 хвилин.

Далі лікар запропонує вам вдягнути контактні лінзи того чи іншого виробника з вашими параметрами і скорегує ваш рецепт і рекомендації вже після реакції саме на цю контактну лінзу.

Офтальмолог також може скорегувати ваш радіус кривизни відповідно до матеріалу лінзи. Гідрогелева лінза має бути більш рухлива ніж силікон-гідрогелева. Тому радіус може бути більший у першому випадку.
Які лінзи мають мій радіус кривизни?
Ми для вас зробили таблицю параментрів контактної лінзи для порівняння.
Made on
Tilda