Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Імя та прізвище*
Email*
Телефон*
Доставка безкоштовна
Payment method
Як впливають екрани на зір дитини?
Чим шкідливо для дитини багато часу в телефоні та за екраном комп'ютеру?
Діти та їхні телефони сьогодні нероздільні, і все те читаня та ігри на відстані витягнутої руки, може завдати шкоди їхньому зору.

Щоб скоротити час екрану, деякі батьки забороняють телефони за обіднім столом. Це стосується як дорослих, так і дітей. А у деяких домівках ігри або спілкування у месенджерах повинні припинятися за дві години до сну.

Щоб чітко обмежити екранний час, деякі мами і тата встановлюють обмеження часу на щоденне використання гаджетів для своїх дітей. Наприклад, коли досягнуто дві години екранного часу, більше не можна гратися чи переглядати YouTube.
Що таке "екранний час"?
За даними Vision Council, 72 відсотки американських батьків повідомляють, що їхні діти регулярно проводять більше ніж дві години перед екраном на день. І дуже ймовірно, що більшість дітей насправді проводять значно більше часу, дивлячись на екрани, ніж їхні батьки усвідомлюють.

Коли діти ростуть, їх екранний час, як правило, зростає разом з ними. І навіть зовсім маленькі діти в ці дні проводять щодня значну кількість часу, дивлячись на екрани. За даними Common Sense Media, маленькі діти в США проводять наступну кількість часу щодня за допомогою цифрових пристроїв:

  • Діти до 2 років: 42 хвилини на день
  • Діти віком від 2 до 4: 2,5 години на день
  • Діти віком від 5 до 8 років: майже 3 години на день
Чому занадто багато часу перед екраном може бути шкідливим для дітей?

Vision Counsil стверджує, що 30 відсотків батьків повідомляють, що діти відчувають принаймні один із наступних симптомів після того, як вони провели більше 2х годин на день перед екраном:
  • Головні болі
  • Біль у шиї / плечі
  • Напруга очей, сухі або роздратовані очі
  • Зменшення проміжку уваги
  • Погана поведінка
  • Дратівливість
Будь-який з цих симптомів може потенційно впливати на успішність в школі та загальний розвиток дитини.

Швидке наростання короткозорості або короткозорість у всьому світі пов'язане із збільшенням використання електронних пристроїв та їх впливу.

Наприклад, у Сінгапурі 65 відсотків учнів у початковій школі є короткозорими. У Сполучених Штатах та Європі, де рівень короткозорості традиційно нижчий, зараз близько половини молодих дорослих страждає від короткозорості порівняно з 25 відсотками у 1970-х.
Записатись на обстеження
Залишіть свої контакти і ми вам зателефонуємо
Чим шкідливе синє світло?
LED-екрани комп'ютерів і смартфонів випромінюють широкий спектр видимого світла. Більшість цих променів світла нешкідливі, але частина світла, випромінюваного їхніми екранами, є відносно високоенергетичним видимим світлом, яке називається "синє світло".

Синє світло має більш коротку довжину хвиль і більшу енергію, ніж інші видимі промені світла. І лабораторні дослідження припускають, що певні види блакитного світла з часом можуть бути шкідливими для світлочутливої сітківки ока.

Блакитне світло також відіграє важливу роль у регулюванні циркадного ритму нашого організму. Занадто великий вплив синього світла в неправильний час доби може порушити нормальний цикл сну / активності, що може спричинити серйозні наслідки для здоров'я.
Вплив екранів на дітей
Коли ми говоримо про ризики довгого перебування дітей перед екраном, ми в основному говоримо про можливий шкідливий вплив синього світла.

І хоча дійснр, екрани гаджетів збільшують кількість синього світла, яке діти отримують протягом свого життя, важливо зазначити, що сонце випромінює набагато більше шкідливого синього світла, ніж комп'ютери, електронні планшети та смартфони разом взяті.

Тобто, синє світло від гаджетів - це додаткове опромінення, яке значно збільшує і так велику кількість впливу синього світла, яку людина отримує від сонячного світла.

Другим важливим фактором, який слід врахувати, це як довго ми під впливом синього світла. Синє світло від сонця впливає на нас лише від сходу до заходу сонця. Але вплив синього світла з екранного часу може відбуватися в будь-яку годину дня, в тому числі і в ночі.

Можливі ризики, пов'язані із занадто великим часом за екраном для дітей, можуть бути як негайні, так і довгострокові.
Негайні ризики від синього світла
Негайні ризики від занадто довгого часу перед екраном, як правило, виникають порівняно швидко після повторного впливу синього світла. Багато з цих ризиків пов'язані з порушенням циркадного ритму, спричиненим використанням смартфонів і планшетів уночі, від якого дитина не може заснути у звичайний час.

Порушення сну може бути особливо проблематичним для дітей, що призводить до денної сонливості та поганої працездатності через це в школі. Порушення циклу сну / активності також може врешті-решт призвести до збільшення ваги та проблем із здоров'ям, пов'язаних з ожирінням.

Дослідження показали, що люди, у яких порушений циркадний ритм, також мають більшу схильність до розладів настрою, нижчого рівня щастя та більшого почуття самотності.

Крім того, дворічне дослідження більш ніж 2500 звичайних учнів школи в Лос-Анджелесі виявило, що підлітки, які повідомили про довше використання гаджетів, на 10 відсотків частіше мають симптоми cиндромe порушення активності та уваги.
Довгострокові ризики від синього світла
Made on
Tilda